
Spiegel moon zwart
Spiegel moon zwart
Productinformatie
Dat sober en simpel beslist niet saai hoeft te zijn, bewijst de nieuwe Moon serie met badkamer accessoires.
De accessoires zijn gemaakt van zwart en wit Polyresin, een kunststofsoort met een egaal matte en krachtige look.
De Moon serie is uitgevoerd in een 'no nonsense' design: strakke lijnen in een helder witte of zwarte kleur en daarmee juist bijzonder sophisticated.
Stuk voor stuk basics die op de badkamer dat serene en rustgevende gevoel geven, dat je het liefst zo lang mogelijk vasthoudt, ook buiten de badkamer.
Spiegel, spiegel, niet aan de wand, maar op de rand, de wastafel of ergens ander op de badkamer.
Omdat het design van de Moon serie zo subtiel en functioneel is, besloten de ontwerpers van Aquanova er ook een spiegel op standaard aan toe te voegen.
Niet alleen een mooie toevoeging voor een sereen en sophisticated geheel, maar ook nog eens heel handig bij het scheren, aanbrengen van make-up en meer, want naast één normale spiegelzijde, vergroot de spiegel aan de achterzijde kant een spiegel tot twee keer.
De spiegel is gemaakt van metaal met een witte of zwarte poedercoating en is gemakkelijk schoon te houden en te verplaatsen.