
Ons Krea team toont je met veel enthousiasme hun favoriete stuks uit onze collecties. Kom zeker eens langs in onze winkel, de soldenmaand is het ideale moment om de mooiste stuks te scoren tegen geweldige prijzen. Onze interieurspecialisten helpen je graag verder met advies op maat!
het favoriete salon van Laura
Deze Torino zetel van Flexlux is de favoriet van Laura. Met zijn zachte beige kleur en organische vormen is deze zetel een pronkstuk in elk interieur. Laura is steeds mee met laatste trends!
de favoriete eetkamer van Mattis
Mattis zijn favoriet in de winkel is deze grote wandkast met verlichting. Perfect om zijn collectie vakantiesouvenirs en decoratie tentoon te stellen in huis. In dit model vind je ook een kleine glaskast, dressoir, tv-meubel en (salon)tafels.
de favoriete slaapkamer van Elisabeth
Onlangs kochten mijn ouders deze slaapkamer met industriële look en grote kleerkast, hier voel ik me helemaal thuis.
Dit programma biedt verschillende combinatiemogelijkheden: een bed, kleerkast, commode en nachttafel. Mix en match en creëer de slaapkamer van je dromen!
de favoriet van Jana
Een mooi servies maakt etentjes zoveel gezelliger, daarom is dit elegante en tijdloze servies de favoriet van Jana. Het transformeert elke maaltijd in een speciale gelegenheid met vrienden of familie.